Logo PMP Technika Klimatyzacyjna
 • WENTYLACJA
  WENTYLACJA
  Zapewnimy komfort, w którym się zakochasz...
 • KLIMATYZACJA
  KLIMATYZACJA
  Kształtujemy środowisko w Twoim otoczeniu...
 • SERWIS
  SERWIS
  Utrzymujemy klimat w Twojej przestrzeni...
Strona główna O firmie O nas

O NAS


„PMP Technika Klimatyzacyjna Sp. z o.o." działa z powodzeniem  od 1993 r. Firma od początku swojej działalności prowadzi projektowanie, realizację, koordynację oraz nadzorowanie inwestycji w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa różnych obiektach zarówno mieszkalnych, przemysłowo-handlowych jak i biurowych na terenie całej Polski. Prowadzi również szeroki zakres usług serwisowych w zakresie obsługi, konserwacji i eksploatacji tej grupy urządzeń. Dla podniesienia jakości i poziomu naszych usług pracownicy zespołów montażowych i serwisu firmowego stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w regularnych szkoleniach u Producentów w zakresie rozruchu, obsługi, eksploatacji i konserwacji oraz napraw urządzeń, zgodnie z technologią i obowiązującymi w tym zakresie procedurami serwisowymi.

 

Ponadto nasz Dział Techniczno-Handlowy prowadzi również sprzedaż nowych urządzeń a także doradztwo techniczne w zakresie urządzeń i instalacji.

 

Personel firmy


Pracownicy firmy od wielu lat są związani z realizacją inwestycji i usług w zakresie doboru, dostaw, obsługi i montażu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w różnych obiektach przemysłowych i użytkowych na terenie Polski.

 

Dysponujemy wyspecjalizowanymi ekipami do montażu, rozruchu, obsługi i serwisu urządzeń oraz instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

 

Świadczymy też usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne zrealizowanych inwestycji zapewniające pełną sprawność i właściwą pracę urządzeń i instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

 

Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne autoryzacje i uprawnienia wydane przez producentów urządzeń w zakresie montażu, obsługi, konserwacji i napraw .

 

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie i profesjonalizm będą Państwu pomocne w realizacji planowanych zamierzeń inwestycyjnych i pozwolą nam na nawiązanie owocnej, wieloletniej współpracy.

 

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc Państwu w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów technicznych w branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.

 

Partnerzy:

© 2018 PMP Technika Klimatyzacyjna